| Označení: | KN5124 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 16 Kč 18Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x52x12 cm
Toužíte po květinové která vypadá skvěle a nikdy neztratí nic ze své krásy? V tom případě bude pro Vás varianta umělé řezané květiny, třeba v podobě zlatého deště tou ideální volbou. Výzdoba ze živých rostlin většinou vydrží v plné kráse pouze několik dní, což u této nehrozí. Je vysoce zdařilou kopií živé varianty a představuje řezanou část rostliny v plném květu, čehož není jednoduché v takové míře mnohdy vůbec docílit. Nemusíte se ani vázat na roční období, kdy zrovna tato rostlina kvete a můžete si tak vychutnávat její krásu po celý rok. Vneste si do svého oblíbeného prostoru, nebo pro významnou událost, prvky přírodní romantiky, svěžesti a barevnosti s touto umělou řezanou květinou, případně kombinací s dalšími druhy z naší pestré nabídky.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 16.0000 kg |
| Rozměry | 5x52x12 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 52.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 144.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 576.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Zlatý déšť |