| Označení: | ZA806958 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 18 Kč 108Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x21x2 cm
Tato dřevěná ozdoba v podobě vesel s provázkem na pověšení je dokonalým doplňkem pro všechny milovníky vodních radovánek. Je ideálním prvkem pro výzdobu chat, chalup, hausbótů, jachet a lodí. Může být i součástí bytového interiéru, který je vyzdoben ve stylu námořníků. Tato dekorace vtiskne vašemu prostředí nádech námořnické atmosféry a připomene vám chvíle strávené v létě u vody. Je stylovým způsobem, jak vyjádřit svou vášeň k vodě a zavzpomínat na nezapomenutelné okamžiky strávené na ní, nebo v její blízkosti.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 12x21x2 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Léto |
| Délka | 35.0000 m |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 216.0000 |
| Barva | Zelená |