| Označení: | VP2040 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 76 Kč 84Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x3x5 cm
Hlavičky bavlny dokonale a harmonicky doplní Vaše aranžmá, kytice a dekorace
| Materiál | Bavlna |
| Hmotnost | 83.0000 kg |
| Rozměry | 5x3x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Bílá |