| Označení: | UM0743 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46x50x3 cm
Tato závěsná kovová ozdoba v podobě okřídleného srdce je skvělým doplňkem pro vaši vánoční výzdobu. Je stříbrné barvy a díky očku a provázku ji snadno pověsíte na místo určení. Její stříbrná barva dodává svátečnímu prostředí eleganci a kouzelný nádech. Působivý design tohoto okřídleného srdce zaujme každého, kdo jej uvidí. Bude výraznou součástí vaší vánoční výzdoby a přinese do interiéru příjemné zpestření.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 590.0000 kg |
| Hmotnost | 590.0000 kg |
| Rozměry | 46x50x3 cm |
| Šířka | 46.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Křídla |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Stříbrná |