| Označení: | UM0245 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 308 Kč 342Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x21x14 cm
Kovový zvon udělá radost jako dárek a bude neobvyklou dekorací v interiéru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 258.0000 kg |
| Rozměry | 14x21x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Druh | Zvonek |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 14.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Zlatá |