| Označení: | UKK271-LILA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x29x12 cm
Rádi byste osvěžili vaši vánoční výzdobu novou květinovou dekorací, která vypadá působivě, dlouho vydrží a zároveň je svým barevným pojetím vhodná pro takové období? Elegantním řešením bude právě sasanka ve fialové barvě, která obohatí sváteční interiér svým originálním provedením a dekorem. Je skvělé, že tato nádherná umělá rostlina nikdy neuvadne a může přinášet potěšení svým půvabem ve stejné intenzitě každý rok. Nechte ji vyniknout třeba v krásné váze na svátečně prostřeném stole, či jiném viditelném místě, kde bude vynikat a dělat radost vám i vašim návštěvníkům. Naše nabídka zahrnuje mnoho dalších umělých květin v závislosti na druhu a barvě, což umožňuje nepřeberné množství variant pro aranžování, a tudíž je jen na fantazii a vkusu každého z nás jaké si vybere.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 59.0000 kg |
| Rozměry | 18x29x12 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 29.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Sasanka |