| Označení: | SUS014-SV ZELENA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
1x80x1 cm
Umělé spirálové větvičky v zelené barvě jsou perfektním základem pro jakoukoliv květinovou výzdobu. Díky své univerzálnosti je můžete použít k aranžování různých dekorací, od věnců přes kytice až po stolní výzdoby. Tyto větvičky přidají vašim aranžím živý a svěží vzhled, který vydrží po celý rok. Jsou skvělým doplňkem pro každého, kdo miluje kreativní tvoření a chce do svého domova vnést kousek přírody.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Rozměry | 1x80x1 cm |
| Šířka | 1.0000 cm |
| Výška | 80.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Zelená |