| Označení: | SIS-25-ZLUTA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 14 Kč 40Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x17x4 cm
Sisalové vlákno, drahocenný dar přírody, otevírá dveře do světa nekonečných možností pro jak zkušené dekoratéry, tak i pro nadšené amatéry. Jeho síla a odolnost jdou ruku v ruce s rustikálním šarmem, který do vašich úprav vnese. Jde o snadný způsob, jak vyjádřit svůj jedinečný styl. Svou mimořádnou variabilitou poskytuje svobodu pro vaše tvůrčí vize. Jeho jedinečná schopnost tvarovat se a přizpůsobit vašim nápadům z něj činí vysoce ceněný doplněk. Nabízíme ho v různých barevných variantách, všechny v jasných a sytých odstínech. Kdo má tedy rád dekorace plné barev a přírodních materiálů a je , bude pro něj sisalové vlákno jasnou volbou.
| Materiál | Sisál |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 10x17x4 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Žlutá |