| Označení: | PRZ719784 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 Kč 12Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x3x3 cm
Fialová koule z polystyrenu bude malým střípkem k dosažení vysněné vánoční výzdoby. Je ideální pro ty, kteří chtějí mít své kreativní výtvory vyladěné do nejmenších detailů. Vánoční přízdoby tohoto druhu jsou ideálním způsobem, jak stylově obohatit váš interiér právě v tomto kouzelném období. S jejich využitím můžete vytvořit magickou a pohádkovou atmosféru, která potěší všechny kolem vás.
| Materiál | Polystyren |
| Hmotnost | 5.0000 kg |
| Rozměry | 3x3x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 300.0000 |
| Barva | Fialová |