| Označení: | PRT162 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 155 Kč 306Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
33x23x15 cm
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 0.36 kg |
| Rozměry | 33x23x15 cm |
| Šířka | 33.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.3600 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.3800 kg |
| Barva | Hnědá |