| Označení: | P-010 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x4x15 cm
Nástěnná polička v dekoru přírodního dubu je vyrobena z MDF materiálu, který nabízí kvalitní zpracování a snadnou údržbu. Zvýšené okraje poličky zajišťují bezpečné uložení drobných předmětů a zabraňují jejich sklouznutí. Její jednoduchý a přirozený vzhled se hodí do různých interiérů, kde vynikne zejména v kombinaci s dřevěnými prvky. Polička je dodávána v balení s fólií, která chrání povrch během přepravy a skladování. Ideální pro uspořádání dekorací, knih nebo drobných bytových doplňků.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Rozměry | 40x4x15 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 5.0000 kg |
| Hmotnost - netto | 0.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 43x33x25,5 |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Highlight 1 | Skryté uchycení |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Polička |