| Označení: | OBX1007 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 75 Kč 445Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x60x4 cm
Plátěný obraz v rámečku s městským motivem, je vhodným doplněním vašeho interiéru.
| Materiál | Plátno |
| Hmotnost | 1200.0000 kg |
| Rozměry | 50x60x4 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Vícebarevná |