| Označení: | NL0013 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 44 Kč 104Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x13x10 cm
Sukulenty jsou populární rostliny, které si získaly velkou oblibu mezi zahrádkáři i milovníky pokojových rostlin především pro jejich nenáročnost na pěstování. V tomto ohledu naše sukulenty ty pravé předčí, protože svým vzhledem jsou téměř k nerozeznání od originálů a jediná péče, kterou jim musíte zajistit, je umístit je na to pravé místo.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 9x13x10 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Sukulent |
| Rozměr balení | 8,5 cm |