| Označení: | LK9575-GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 490 Kč 1 655Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x50x40 cm
Dva látkové košíky, jsou lehké, praktické a skladné. Košíky budou šikovným pomocníkem pro ukládání všeho tolik potřebného i tolik nepotřebného.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 1.17 kg |
| Rozměry | 40x50x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.1700 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.5000 kg |
| Pokyny k údržbě | Neprat,nebělit, nečistit chemicky,nepatří do sušičky |
| Velikost | 35x35x45 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 35x35x45 cm malá ŠxHxV cm |
| Barva | Šedá |