| Označení: | LK9573-BORDEAUX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 526 Kč 1 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x45x40 cm
Tři látkové košíky, jsou lehké, praktické a skladné. Košíky budou šikovným pomocníkem pro ukládání všeho tolik potřebného i tolik nepotřebného.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Rozměry | 40x45x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.1000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.9000 kg |
| Pokyny k údržbě | Neprat,nebělit, nečistit chemicky,nepatří do sušičky |
| Velikost | 30x30x35 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x30x35 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x30x35 cm malá ŠxHxV cm |
| Barva | Červená |