| Označení: | KUM3420-TER |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 215 Kč 239Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x10x2 cm
Umělý karafiát s oranžovou barvou květu bude skvělým doplňkem pro vaše zdobení. Každý květ je věrnou kopií živé varianty, což přináší nikdy neuvadající krásu bez starostí a nutnosti péče. Dodejte svému vybranému prostoru okouzlující svěží nádech díky dekoracím vytvořených z těchto umělých květů. Vychutnat si jejich krásu v plném rozkvětu můžete bez obav po celý rok. Využijte výhod, které nabízejí, a získejte skvělou alternativu k živým rostlinám. Ať už hledáte inspirace pro vysněnou výzdobu svého interiéru, nebo pro speciální události a oslavy, náš umělý karafiát vám zajistí nezapomenutelnou dlouhotrvající krásu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 71.0000 kg |
| Rozměry | 10x10x2 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Karafiát |