| Označení: | KLA517 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 139 Kč 154Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x120x4 cm
Vyzdobte si svůj interiér a proměňte ho v prostor, který bude dokonale odrážet kouzlo a výjimečnost vánočních svátků. V jednoduchosti je krása, a právě tato závěsná ozdoba na provázku, je skvělým příkladem. Je ve formě girlandy sestavené z pravidelně se střídajících dřevěných stromečků a borovicových šišek propojených provázkem. Vaše domácí prostředí se stane malebnějším a útulnějším, ve kterém se budete cítit jako v pohádce.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 6x120x4 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Vánoce |
| Délka | 120.0000 m |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Přírodní |