| Označení: | KH-4344 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 Kč 28Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x8x1 cm
Tato malá keramická cedulka na magnetu je malým ozdobným předmětem, který snadno připnete na železný povrch. Je na ní obrázek na bílém podkladu, který je krásným projevem lásky k vašemu bratrovi. S něžným obrázkem dvou šťastných postaviček obklopených srdíčky zdůrazňuje, jak moc si ho vážíte. Darujte mu tento milý předmět a udělejte mu radost, ať ví, že není lepšího brášky, než je on.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 6x8x1 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na připnutí |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Vícebarevná |