| Označení: | KEK9205 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 56 Kč 62Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x7x2 cm
Tato závěsná vánoční dekorace z keramiky v podobě roztomilého ptáčka z keramiky se šálou a čepkou je zajímavou volbou pro vaši sváteční výzdobu. Její milé a veselé provedení v kombinaci dvou příjemných barevných odstínů vám vnese do interiéru radostnou náladu. Tato milá ozdoba je nejen výjimečným prvkem, ale také přináší do vašeho domova pocit hřejivého tepla a radosti během zimního období, což každý z nás v tento čas obzvlášť uvítá.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 6x7x2 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Ptáček |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 180.0000 |
| Barva | Hnědá |