| Označení: | KA-Y213 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 990 Kč 3 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63x114x62 cm
Luxusní herní a kancelářské křeslo z kolekce TOP racing. Jedná se o moderní designové křeslo, navržené nejen pro náročné požadavky PC hráčů, ale je uzpůsobené i pro standardní kancelářskou práci. To vše v maximálním pohodlí a při dokonalé ergonomii sezení. Potah je kombinací modré a černé perforované ekokůže na sedáku i opěráku, černé síťoviny MESH a černé, jemně hrubé látky látky na sedáku i bocích opěrky hlavy. Opěrák je černý plastový výlisek ve futuristickém designu. Výplň sedáku i hlavové opěrky je z velmi kvalitní a tuhé PU pěny, vyztužení a pružnost zajišťují látkové popruhy. Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí je možné se s opěradlem volně pohupovat. Výška sezení se upravuje jednou páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Poloha opěráku se nastavuje druhou páčkou, umístěnou rovněž na pravé straně křesla. Masivní černý plastový kříž s modrými protiskluzovými plastovými doplňky je osazen černými plastovými kolečky pr. 6 cm s modrým racing středem a gumovým obvodem ideálními na tvrdé podlahy. Se stabilitou celých 70 cm průměru kříže si můžete dovolit i ty nejnáročnější hry. Vysoký, prodyšný a ergonomicky navržený opěrák s integrovanou zesílenou opěrkou hlavy, polstrovanou a výškově nastavitelnou bederní opěrkou slouží nejen jako výborná opora celých zad a také podporuje správné držení páteře. Područky jsou plastové, polstrované a potažené modrou a černou ekokůží. Šíře je 7 cm, délka ložné plochy 33 cm a výška 3 cm. Při sklápění sedáku se pohybují a kopírují jeho pohyb a polohu. Nosnost židle je až 130 kg.
Toto herní a kancelářské křeslo je skvělou volbou, ať stojí za hracím či kancelářským stolem. Vždy působí luxusně, jako nepřehlédnutelný designový solitér. Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii, to zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. Budete mít velké dilema, zda toto křeslo opustíte a vezmete zavděk obyčejným křeslem a nebo na něm zůstanete i při relaxu či sledování televize ...
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 16.5 kg |
| Rozměry | 63x114x62 cm |
| Šířka | 63.0000 cm |
| Výška | 114.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 49.0000 cm |
| Výška sedu | 56.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 16.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Hmotnost - brutto | 17.0000 kg |
| Typ područek | Pevné |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 64x120x61,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Nastavitelná výška | 114-124 |
| Nastavitelná výška sedu | 46-56 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Ergonomicky tvarovaný opěrák |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Herní křeslo |
66x120x62 cm