| Označení: | KA-G196 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 990 Kč 4 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70x125x75 cm
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky šedé barvy s černými plastovými doplňky a polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg.
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
| Hmotnost | 17.25 kg |
| Rozměry | 70x125x75 cm |
| Šířka | 70.0000 cm |
| Výška | 125.0000 cm |
| Hloubka | 75.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 53.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 51.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Hmotnost - netto | 17.2500 kg |
| Kříž | Plast |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Hmotnost - brutto | 19.3000 kg |
| Typ područek | Pevné |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 80x35,5x65 |
| Materiál kříže | Plast |
| Druh potahové látky | Látka |
| Nastavitelná výška sedu | 49-56 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
70x125x75 cm
67x124x74 cm
67x124x74 cm