| Označení: | JUK1006 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 138 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x17x18 cm
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento originální betonový obal s dekorem peříček. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Rozměry | 18x17x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Pieta |
| Průměr | 18.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 2.5000 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Hnědá |