| Označení: | HA706265 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x30x2 cm
Toto plátno je nataženo na dřevěném rámu a zachycuje vzrušující památku v celé její kráse, která je navíc zajímavě probarvena. Vytříbené detaily a precizní vykreslení přinášejí život a autenticitu tohoto symbolu města Londýn. Jemné odstíny se propadají do sebe, tvořící živý a dynamický obraz, který přitahuje vaši pozornost. Obraz vás zve k objevování historie a kultury, která se v této památce skrývá. Tento obraz je ideální volbou pro ty, kteří chtějí přinést do svého domova kousek světové architektury.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 25x30x2 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Béžová |