| Označení: | FP8065 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 17 Kč 40Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x3x1 cm
Tato drobná dekorace na nalepení je jako malý zázrak, který může změnit celý váš prostor. Vytvořena z polyresinu, v podobě červeného srdce, jako symbolu lásky a oddanosti, přináší do vašeho interiéru nejen krásu, ale také sílu citu. Tato dekorace se může stát základem vaší výzdoby nebo vám poskytnout inspiraci k vytvoření něčeho krásného a jedinečného. Přestože je tato přízdoba drobná, její význam je velký. Srdce jako symbol lásky má schopnost přinášet radost a připomínat nám významné vztahy v našem životě. Tato dekorace je univerzální, a tak záleží jen na vás, jak ji využijete. Může být základem pro celou výzdobu, nebo můžete nechat volný průchod své kreativitě a vytvořit s ní něco úplně svého.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 3x3x1 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Červená |