| Označení: | FK52 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 051 Kč 1 168Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x58x15 cm
Pro milovníky abstraktního umění a přírodních materiálů, bude tato dřevořezba ideální dekorací. Hodí se do chalup, chat a domů, které mají interiér zařízený právě v přírodním stylu. Dřevo samo o sobě má nádhernou kresbu, a dodává do místnosti hřejivý pocit. Tento dřevěný reliéf je na dvou nožičkách spojených s podstavcem.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1800.0000 kg |
| Rozměry | 25x58x15 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 58.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |