| Označení: | FK49 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 590 Kč 1 396Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x64x16 cm
Pro milovníky abstraktního umění a přírodních materiálů, bude tato dřevořezba ideální dekorací. Hodí se nejlépe do chalup, chat a domů, které mají interiér zařízený právě v přírodním stylu. Dřevo samo o sobě má nádhernou kresbu, a dodává do místnosti hřejivý pocit. Tento dřevěný reliéf je na dvou nožičkách spojených s podstavcem.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 7500.0000 kg |
| Rozměry | 36x64x16 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 64.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 7.5000 kg |
| Barva | Hnědá |