| Označení: | FD741877 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 149 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x16x24 cm
Chcete výjimečné osvětlení do vaší zahrady, na váš balkón, či terasu…? Tato betonová lucerna ve tvaru sovy se stává zajímavým a unikátním dekoračním prvkem. Je vhodná pro venkovní použití, a tedy pro Váš balkon, či zahradu. Její jednoduchost a zároveň robustnost, kterou jí dodává použitý materiál, vnuknou prostoru moderní a vkusný vzhled. Vnitřek betonové lucerny nabízí umístění i několika svíček, nebo jiného světelného zdroje dle vašich představ. Světlo, které z ní vychází, je tlumené a zároveň útulné, čímž je ideální pro večerní relaxaci. Umístěte ji samostatně, nebo ji nakombinujte s dalšími dekorativními prvky, aby vytvořila výrazný vizuální dojem. Je to dokonalý doplněk pro večery plné relaxace a pohody.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2880.0000 kg |
| Hmotnost | 2880.0000 kg |
| Rozměry | 16x16x24 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Hmotnost - netto | 2.8800 kg |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |