| Označení: | FB-1481 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 169 Kč 1 975Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x63x4 cm
Křídla andělská z kovu, v barvě stříbrné. Cena za pár.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 430.0000 kg |
| Rozměry | 28x63x4 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 63.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Křídla |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 3.0000 |
| Barva | Stříbrná |