| Označení: | F64180-6-ZELENA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 9 Kč 22Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x15x15 cm
Propojte svou vášeň pro květiny s mistrovstvím aranžování díky zelenému sisalovému vláknu, který je zpevněn pomocí drátků. Kombinace precizního drátkového rámce a krásy přírodního vlákna vytváří unikátní platformu pro vaši tvůrčí vizi. Jeho pevná struktura vám umožňuje snadné tvarování a modelování. Nezáleží, jestli se pustíte do vytváření ohromující výzdoby pro významnou událost nebo jemného útulného dekoru pro domovskou atmosféru. Toto zpevněné sisalové vlákno vám poskytuje flexibilitu a odolnost, abyste mohli své nápady uskutečnit do posledního detailu.
| Materiál | Sisál |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 15x15x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 15.0000 cm |
| Počet kusů v boxu | 10.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 600.0000 |
| Barva | Zelená |