| Označení: | DCL-397 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 711 Kč 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42x95x52 cm
Jídelní židle v industriálním stylu a minimalistickém designu. Je potažena středně hrubou tmavě šedou látkou s výrazným čtvercovým prošitím s čalounickými vtahy sedáku i opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá podnož je kovová, s povrchovou úpravou antracitovou matnou práškovou barvou. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, na koncích jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, které minimalizují nebezpečí poškození povrchu podlahy na minimum. Nosnost židle je až 110 kg. Tato židle najde platné využití v prostorách domácí jídelny či kuchyně.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 4.34 kg |
| Rozměry | 42x95x52 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 95.0000 cm |
| Hloubka | 52.0000 cm |
| Dekor | Matný |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 42.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 39.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Šedá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 4.3400 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.7500 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 115x44x21 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |