| Označení: | CP6195-5-S4-CERVENA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x7x4 cm
Zvelebte svou adventní výzdobu jednoduše a hravě s naším kovovým bodcem na svíčku ve formě zápichu. Práce s ním je opravdu snadná a rychlá, což vám ušetří čas při aranžování adventních věnců případně další výzdoby. Je dostatečně pevný a odolný, díky čemuž bude svíčka stát stabilně a bezpečně na místě určení. Nabízí i dostatek místa pro zachycení ztékajícího vosku. Ubydou tím starosti s jeho složitým odstraňováním. S naším bohatým výběrem barevných variant můžete snadno vybrat ten správný odstín, který dokonale zapadne do vašeho stylu. Přineste do svého domova nezaměnitelnou atmosféru světla a barev díky tomuto jedinečnému kovovému bodci na svíčku, který dokonale spojuje funkci s estetikou.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Rozměry | 4x7x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 4.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Červená |