| Označení: | BMO3561 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 138 Kč 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x20x17 cm
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento betonový obal s krásným kamenným vzorem. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 17x20x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Průměr | 17.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |