| Označení: | BD513 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 58 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x40x2 cm
Padá listí, podzim je tu a s ním i Halloween, dušičky a tajuplná atmosféra. Tento podzimní obraz přináší pohled do temného a zároveň magického světa dýní. Zářivé LED osvětlení vytváří fantastický efekt, který oživuje každou dýni na obraze. Světélka pronikají skrz dýně a rozjasňují jejich tvar a texturu. Přineste si do svého interiéru kousek podzimního kouzla s tímto úchvatným obrazem, který prostřednictvím LED osvětlení propůjčuje dýním nový život a otevírá bránu do záhadného světa podzimních snů.
| Materiál | Plátno |
| Hmotnost | 360.0000 kg |
| Rozměry | 50x40x2 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Halloween |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | AA |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Oranžová |