| Označení: | AND201 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 121 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x31x14 cm
Luční víla je symbolickým ztělesněním záblesku kouzla přírody v jedinečné sošce. Tato figurka v podobě dívenky s andělskými křídly nám připomíná, že bychom neměli na její důležitou roli v našich životech zapomínat. Pohled na ní vás okamžitě spojí s přírodou a přivodí pocit úžasu nad její nesmírnou rozmanitostí. Každý detail této sošky je pečlivě vytvořen tak, aby zrcadlil krásu našich lesů luk a hájů. Dovolte, aby tato figura luční víly byla zářícím připomenutím, že skutečná krása spočívá v přírodním světě kolem nás. Ať už bude stát na našem pracovním stole nebo zdobit pokojík, vždy vám připomene, že ty nejpřirozenější věci na světě jsou těmi nejkrásnějšími.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 910.0000 kg |
| Rozměry | 15x31x14 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Oranžová |