| Označení: | ALA887 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 129 Kč 249Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x21x9 cm
Unikátní figurka květinové víly v podobě něžné dívenky s andělskými křídly připomínající ty motýlí, je neodolatelným připomenutím krásy přírodního světa. Její květinové šaty, dokonale spletené z květinových okvětních lístků, zesilují dojem, že je to samotná příroda, která ji objímá. Barevná harmonie této sošky jen podtrhuje její jedinečnost a nádhernou estetiku. Tato soška z polyresinu může být nejen nádherným dárkem pro milovanou osobu, ale také úžasnou ozdobou pro váš prostor. Přineste si kousek přírody do svého života s touto jemnou květinovou vílou, která nám připomíná, v čem spočívá skutečně největší bohatství.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Rozměry | 9x21x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Upozornění | Toto není hračka.Držte mimo dosah malých dětí! |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Vícebarevná |