| Označení: | ALA749 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 827 Kč 919Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x24x21 cm
Rádi experimentujete a zkoušíte nově věci i co se týká vaší květinové výzdoby? V tom případě, nechť je pro vás skvělou inspirací právě tento betonový obal ve tvaru hlemýždě. Je ve tvaru truhlíku a je určený spíše do zahrad, nebo jiných venkovních prostor. V takto barevném a tvarovaném obalu vaše oblíbené květiny nádherně vyniknou a dohromady budou s ním tvořit neodolatelný celek. Jen je potřeba chránit jej proti mrazu, a tudíž přes zimu raději uklidit.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 40x24x21 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Průměr | 16.0000 cm |
| Upozornění | Chraňte před mrazem a sněhem! |
| Hmotnost - netto | 2.0000 kg |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | Obal na květiny |
| Barva | Šedá |