| Označení: | AK6105-WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 25 Kč 28Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x30x9 cm
Dekorace z peří může být nejen krásným dárkem, ale i dekorací interiéru pro vaše potěšení.
| Materiál | Peří |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 11x30x9 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 600.0000 |
| Barva | Bílá |