| Označení: | 4VK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 299 Kč 5 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
81 x 35 x 75 cm
materiál masiv borovice, voskované provedení kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz 2 úzké a 3 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 27,5 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 81 x 35 x 75 cm |
| Šířka | 81 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 37 × 15 × 84 cm) |
| Barva | kovové úchytky,voskováno |