| Označení: | K99 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 499 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44 x 38 x 109 cm
potah kůže – imitace, barevné provedení černá chromovaná noha a opěrka na nohy otočná, výška sedu 58-79 cm
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 44 x 38 x 109 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 109 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 47 × 45 × 52 cm) |