| Označení: | K93 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 499 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63 x 49 x 105 cm
textilní potah, opěradlo textilní síťovina barevné provedení černá černý plastový kříž a područky výška sedu 43-53 cm
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměry | 63 x 49 x 105 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Výška | 105 cm |
| Hloubka | 49 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 58 × 25 × 59 cm) |