| Označení: | K91 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč 1 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63 x 48 x 97 cm
textilní potah, opěradlo textilní síťovina barevné provedení černá chromovaný kříž, plastové područky výška sedu 41-51 cm
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 63 x 48 x 97 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Výška | 97 cm |
| Hloubka | 48 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 25 × 58 cm) |