| Označení: | KA-K3104 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 961 Kč 3 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
67x114x68 cm
Kancelářské křeslo v černé látce nabízí pohodlné sezení díky vyměkčené vrchní části sedáku a opěradla, která zajišťuje příjemný komfort i při delším používání. Odklápěcí područky umožňují flexibilní využití prostoru a přispívají k ergonomii pracovního místa. Stabilní kovový kříž podporuje celkovou pevnost a je osazen kolečky vhodnými pro tvrdé povrchy, což usnadňuje pohyb po kanceláři. Houpací mechanika umožňuje jemné naklánění s možností aretace v základní poloze.
| Materiál | Látka |
| Rozměry | 67x114x68 cm |
| Šířka | 67.0000 cm |
| Výška | 114.0000 cm |
| Hloubka | 68.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 52.0000 |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 69 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 69,5x29x53,5 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 61.0000 cm |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Nastavitelná výška | 106-113 |
| Nastavitelná výška sedu | 48-55 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Kovový kříž |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| tloušťka pěny sedáku | 10.5000 |
| tloušťka pěny opěráku | 3.0000 |
67x114x68 cm