| Označení: | UBR1105 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento vánoční běhoun s motivem stromků na bílém pozadí přinese kouzlo svátků na váš stůl. Vyrobený ze 100% polyesteru, je odolný a snadno se udržuje. S rozměry 40 x 150 cm je ideální pro střední a menší stoly, vytvářejíc útulnou a slavnostní atmosféru v místnosti.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Vícebarevná |