| Označení: | 9131V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 859 Kč 3 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46 x 37 x 65 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz tři zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 46 x 37 x 65 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 65 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |