| Označení: | TV-B3980 BGE3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 22 491 Kč 24 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x114x91 cm
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci s možností individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah je vyroben z kombinace pravé kůže a kvalitní béžové ekokůže, která zajišťuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Kovová podnož s pěti rameny poskytuje stabilitu a zároveň umožňuje otočný pohyb o 360°. Elektronické ovládání je integrováno přímo v křesle a doplněno o USB-A a USB-C porty pro pohodlné nabíjení zařízení. Díky dvěma motorům lze polohovat jednotlivé části křesla nezávisle, což přispívá k maximálnímu pohodlí při odpočinku.Díky funkci Zero Gravity nastavíte tělo do ideálního úhlu pro hlubokou relaxaci svalů a podporu krevního oběhu.
| Materiál | Kůže |
| Hmotnost | 50.83 kg |
| Rozměry | 80x114x91 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 114.0000 cm |
| Hloubka | 91.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 48.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 50.0000 cm |
| Výška sedu | 52.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | Kůže |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 50.8300 kg |
| Hmotnost - brutto | 58.7000 kg |
| Počet motorů | Dva |
| Výška područek | 66 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 87x78x114 |
| Šířka područek | 12.0000 cm |
| Druh potahové látky | Kůže |
| TOP parametry | Návrat do výchozí polohy jedním tlačítkem |
| TOP parametry - Stylový | zabudovaný port USB-A/C |
| Nastavitelná hloubka | 163 cm |
| Funkce | Polohovací |
| TOP parametry - Technický | Zabudované USB-A/C |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pravá kůže |
| Otočná | Ano |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Elektrické zabudované ovládání |
| tloušťka pěny sedáku | 8.8000 |
| tloušťka pěny opěráku | 14.0000 |
80x114x91 cm
80x114x91 cm