| Označení: | TT142 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 299 Kč 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36 x 37 x 2 cm
materiál potahu 100% bavlna, barevné provedení tmavě hnědá šířka podsedáku v užší části 24 cm, v rozích všité tkaničky pro připevnění potah snímatelný a pratelný do 40 °C materiál výplně 100% PU (molitan) balení obsahuje 4 kusy podsedáků
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry | 36 x 37 x 2 cm |
| Šířka | 36 cm |
| Výška | 2 cm |
| Hloubka | 37 cm |