| Označení: | DCH-425 BR4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 061 Kč 2 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
58x83x63 cm
Jídelní židle DCH-425 BR4 z kolekce Autronic nabízí komfortní sezení díky sametové látce v hnědém odstínu, která příjemně doplňuje moderní interiéry. Čalouněné opěradlo i sedák jsou ergonomicky tvarované a vybavené integrovanými područkami, které zvyšují pohodlí při delším posezení. Stabilní kovová podnož v černém matném provedení zajišťuje pevnost a stabilitu celé židle. Praktickou funkcí je otočný mechanismus s možností otáčení o 180° a vratným pohybem, který usnadňuje manipulaci a přístup k židli. Nosnost židle odpovídá běžným standardům pro jídelní sezení, což ji činí vhodnou volbou pro domácnosti i komerční prostory.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 7.37 kg |
| Rozměry | 58x83x63 cm |
| Šířka | 58.0000 cm |
| Výška | 83.0000 cm |
| Hloubka | 63.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 39.0000 |
| Nosnost | 110.0000 kg |
| Hloubka sedu | 45.0000 cm |
| Výška sedu | 52.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3 x 2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 7.3700 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.4300 kg |
| Výška područek | 66 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 70x57,5x52 |
| Šířka područek | 5.0000 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | Ano |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
58x87x60 cm
58x87x60 cm
58x87x60 cm