| Označení: | ABO-E1008 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 513 Kč 570Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44x56x33.3 cm
Plastový botník s osmi přihrádkami a průhlednými dvířky nabízí praktické řešení pro organizaci obuvi v domácnosti. Bílé provedení a jednoduchý design umožňují snadné začlenění do různých interiérů. Každá přihrádka je vybavena otevíracími dvířky s úchyty pro pohodlný přístup a zároveň chrání obuv před prachem. Botník je vyroben z pevného plastu, který se snadno udržuje a je navržen pro dlouhou životnost. Kompaktní rozměry umožňují umístění na podlahu i do menších prostor.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 44x56x33.3 cm |
| Šířka | 44.0000 cm |
| Výška | 56.0000 cm |
| Hloubka | 33.3000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 39x35x9 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Botník |