| Označení: | ASD-4302 BR3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 22 990 Kč 29 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
200x106x89 cm
Moderní sedací souprava 3+1+1 v hnědém odstínu s efektem vintage přináší do obývacího pokoje nadčasovou eleganci a maximální komfort. Pohovka je rozkládací a jednotlivá křesla disponují manuálním polohováním, díky kterému si snadno nastavíte ideální pozici pro relaxaci. Kvalitní látkové čalounění s vintage vzhledem působí luxusně a zároveň útulně. Stabilní kovové prvky a pohodlné polstrování zaručují dlouhou životnost i vysoký komfort sezení. Tento set je skvělou volbou pro moderní interiéry a je produktem značky Autronic.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 140.5 kg |
| Rozměry | 200x106x89 cm |
| Šířka | 200.0000 cm |
| Výška | 106.0000 cm |
| Hloubka | 89.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Hloubka sedu | 52.0000 cm |
| Výška sedu | 52.0000 cm |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 140.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 142.0000 kg |
| Výška područek | 62 cm |
| Počet balení | 3.0000 |
| Karton1 | 202x77x65 |
| Karton2 | 89x77x65 |
| Karton3 | 89x77x65 |
| Šířka područek | 15.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Nastavitelná hloubka | 165 cm |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Polohovací |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Sedací souprava |
| Typ ovládání | Manuální ovládání |
| Šířka trojsedačky | 200.0000 |
| Šířka sedu trojsedačky | 166.0000 |
| Hloubka trojsedačky | 89.0000 |
| Výška trojsedačky | 105.0000 |
| Výška křesla | 105.0000 |
| Šířka křesla | 87.0000 |
| Hloubka křesla | 89.0000 |
| Výška sedu křesla | 50.0000 |
| Hloubka sedu křesla | 52.0000 |
| Šířka sedu křesla | 54.0000 |
| Nosnost křesla | 150.0000 |
| Nosnost trojsedačky | 150.0000 |
| Počet míst k sezení | 5.0000 |