| Označení: | ALA1710 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x18x9 cm
Tento růžový keramický domek ve veselém jarním stylu rozzáří každý interiér svým jemným LED světlem. Přináší útulnou atmosféru a je ideálním doplňkem na poličku nebo parapet, kde vytvoří hřejivé kouzlo jarních večerů.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 470.0000 kg |
| Rozměry | 12x18x9 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Růžová |